IJsselkade vanaf maandag volledig afgesloten, brug volgt
De voorgestelde omleiding van de gemeente | Zutphen24ZUTPHEN – Zutphen mag zich voorbereiden op de volgende fase van de afsluitingen. Aanstaande maandag gaat de IJsselkade, tot nu toe nog eenrichtingsverkeer, volledig dicht voor auto’s.
Volgens de planning zou de IJsselkade tot ‘half juni’ eenrichtingsverkeer blijven. Nu is daar ook een datum aan gekoppeld.
De IJsselbrug is een week later aan de beurt. De gemeente gaat het verkeer dan omleiden via de nieuwe IJsselbrug (Cortenoeversebrug).
Tot en met 21 augustus blijft de IJsselbrug afgesloten. De IJsselkade blijft tot eind oktober afgesloten voor verkeer. Daarna gaat deze tijdelijk open. In 2018 zal deze weer een half jaar dicht gaan, tussen januari en begin juni.