Nieuwe stappen voor veilig Zutphen
ZUTPHEN - Op maandag 5 november hebben Koninklijke Horeca Nederland afdeling Zutphen, politie, gemeente, de brandweer, het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid en het Regionaal Platform VeiligOndernemen de intentieverklaring “Keurmerk Veilig Ondernemen voor Uitgaansgebieden” ondertekend.Daarmee willen de betrokken partijen het uitgaan in Zutphen nog prettiger maken en veilig houden.
Acties met succes
De samenwerking tussen horecaondernemers en de bovenstaande partijen bestaat al bijna twintig jaar. Het doelis altijd geweest om de gezelligheid en veiligheid in het uitgaansgebied te waarborgen. In die periode zijn in gezamenlijkheid al vele afspraken gemaakt en acties met succes uitgevoerd.Nieuw maatregelen
De ondertekening van de intentieverklaring is een nieuwe stap in de samenwerking, waar we blij mee zijn en zetten daarmee een stap in de goede richting. We actualiseren bestaande afspraken en er zijn nieuwe maatregelen bedacht en deze worden natuurlijk ook uitgevoerd. Ook committeren we ons aan het keurmerk Veilig Ondernemen.Burgemeester Annemieke Vermeulen: “We zijn blij dat we met elkaar deze overeenkomst Veilig Uitgaan tekenen. We willen Zutphen een meer bruisende stad maken, maar het moet zeker ook veilig zijn.”